Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
