Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Contact
jv: Kontak

en: Security
jv: Jagabaya

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Entity ID
jv: ID Entiti
