Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
