Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Contact
kk: Контакттау
