Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
