Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Email
mr: ईमेल

en: Contact
mr: संपर्क
