Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: Security
nl: Beveiliging

en: Display Name
nl: Naam weergeven

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Organization
nl: Organisatie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Nevermind
nl: Laatmaar

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Valid from
nl: Geldig van
