Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Support
pl: Wsparcie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Service Provider
pl: Dostawca usługi

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Contact
pl: Kontakt

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Metadata
pl: Metadane

en: Organization
pl: Organizacja

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Contact Information
pl: Informacje kontaktu

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Service providers
pl: Usługodawcy
