Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Enabled
ro: Activat

en: Support
ro: Suport

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Email
ro: email

en: Display Name
ro: Nume afișat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Valid from
ro: Valid de la
