Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Organization
sk: Firma

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Nevermind
sk: Nevadí

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Service providers
sk: Poskytovatelia služieb
