Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Email
sv: E-post

en: Contact
sv: Kontakt

en: Security
sv: Säkerhet

en: Display Name
sv: Visningsnamn

en: Organization
sv: Organisation

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Nevermind
sv: Strunta i det

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
