Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Created
ast: Fechu

en: Visibility
ast: Visibilidá
