Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Changed
az: Dəyişdi
