Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Created
he: נוצר

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Roles
he: תפקידים

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Reset timer
he: אפס שעון עצר

en: Changed
he: השתנה

en: %label has been updated.
he: עודכן %label.
