Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Created
id: Dibuat

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Roles
id: Peran

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir

en: Are you sure you want to delete %label?
id: Apa anda yakin menghapus %label?

en: Changed
id: Berubah
