Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Created
jv: Digawé

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā
