Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Created
kk: Құрылған

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер
