Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
