Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Paths
oc: Camins

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles

en: End
oc: Fin

en: Changed
oc: Modificat

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
