Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Paths
sk: Cesty

en: Created
sk: Vytvorené

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Are you sure you want to delete %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť %label?

en: Changed
sk: Zmenené
