Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Paths
be: Шляхі

en: Created
be: Створана

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Start
be: Пачатак
