Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Paths
cs: Cesty

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Are you sure you want to delete %label?
cs: Opravdu chcete smazat %label?

en: Changed
cs: Změněno
