Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: ID
is: Kenni

en: Paths
is: Slóðir

en: Created
is: Stofnað

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur
