Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Paths
nl: Paden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Are you sure you want to delete %label?
nl: Weet u zeker dat u %label wilt verwijderen?

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Campaign
nl: Campagne

en: Delete campaign
nl: Campagne verwijderen

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: %label has been updated.
nl: %label is bijgewerkt.
