Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Roles
te: పాత్రలు
