Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Paths
tr: Yollar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Roles
tr: Roller

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Are you sure you want to delete %label?
tr: %label etiketini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Changed
tr: Değişti
