Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Paths
ca: Camins

en: Created
ca: Creat

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Are you sure you want to delete %label?
ca: Esteu segur de voler suprimir %label?

en: Changed
ca: Canviat
