Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები
