Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
