Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Created
ro: Creat

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Roles
ro: Roluri

en: End
ro: Sfârşit

en: Are you sure you want to delete %label?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %label?

en: Changed
ro: Schimbat
