Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
