Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Ativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Paths
pt: Caminhos

en: Created
pt: Criado

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Start
pt: Iniciar

en: End
pt: Fim

en: Are you sure you want to delete %label?
pt: Tem certeza de que deseja eliminar %label?

en: Changed
pt: Alterado

en: Campaign
pt: Campanha

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
