Lightgallery (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Download
af: Laai af

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
