Lightgallery (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Download
bg: Свали

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page
bg: Страница

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Mode
bg: Режим

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси
