Lightgallery (8.x-1.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།
