Lightgallery (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Download
et: Allalaadimine

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Page
et: Lehekülg

en: Not found
et: Ei leitud

en: Original image
et: Algne pilt

en: Mode
et: Viis

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Desc
et: Kahanev

en: Loop
et: Silmus

en: Counter
et: Loendur

en: Position
et: Asukoht

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Controls
et: Nupud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Pager
et: Lehitseja

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Pause
et: Peata

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Image field
et: Pildi väli

en: Hash
et: Räsi

en: Asc
et: Kasvav
