Lightgallery (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Download
fa: دانلود

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Page
fa: صفحه

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Mode
fa: سبک

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Scale
fa: مقیاس

en: Desc
fa: نزولی

en: Loop
fa: حلقه

en: Counter
fa: شمارنده

en: Position
fa: موقعیت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Installed
fa: نصب شده

en: Apply
fa: تایید

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Image field
fa: فیلد تصویر

en: Asc
fa: صعودی
