Lightgallery (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Download
he: הורדה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Page
he: דף

en: Not found
he: לא נמצא

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Desc
he: יורד

en: Loop
he: בלופ

en: Counter
he: מונה

en: Position
he: מיקום

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Middle
he: אמצע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Installed
he: מותקן

en: Apply
he: החל

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Pager
he: דפדוף

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Pause
he: עצירה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
