Lightgallery (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Page
hr: Stranica

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Mode
hr: Režim

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Desc
hr: Silazno

en: Counter
hr: Brojač

en: Position
hr: Pozicija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Installed
hr: Instaliran

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Pause
hr: Zaustavi

en: Asc
hr: Uzlazno
