Lightgallery (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Download
hy: Բեռնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page
hy: Էջ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Left
hy: Ձախ

en: Installed
hy: Տեղադրված
