Lightgallery (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: None
ka: არცერთი

en: Page
ka: გვერდი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Position
ka: პოციზია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: - All -
ka: - ყველა -
