Lightgallery (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Download
kk: Жүктеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Default
kk: Стандартты

en: Page
kk: Бет

en: Mode
kk: күй
