Lightgallery (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Download
nl: Downloaden

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Page
nl: Pagina

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Mode
nl: Modus

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Scale
nl: Schalen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Loop
nl: Lus

en: Counter
nl: Teller

en: Position
nl: Positie

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Middle
nl: Midden

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Drag
nl: Slepen

en: Pager
nl: Paginering

en: About
nl: Over

en: Pause
nl: Pauze

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Gallery ID
nl: Album-ID

en: Closable
nl: Sluitbaar

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: Asc
nl: Oplopend

en: Full screen
nl: Volledig scherm

en: Thumbnail image style
nl: Miniatuurstijl

en: Title Source
nl: Bron voor titel
