Lightgallery (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Download
nn: Last ned

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: Page
nn: Nettside

en: Mode
nn: Modus

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
