Lightgallery (8.x-1.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Download
os: Рахæсс

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Default
os: Æнæивд
