Lightgallery (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Mode
ug: مودېل

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Scale
ug: شكالا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Controls
ug: كونترول

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
