Lightgallery (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Position
bo: གནས་ས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Left
bo: གཡོན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
