Lightgallery (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: None
bs: Nijedan

en: Page
bs: Strana

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
