Lightgallery (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (26 entries)

en: Title
id: Judul

en: Download
id: Unduh

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Page
id: Halaman

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Original image
id: Gambar asli

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Scale
id: Skala

en: Loop
id: Pengulangan

en: Counter
id: Penghitung

en: Position
id: Posisi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Middle
id: Tengah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Installed
id: Terinstal

en: Apply
id: Terapkan

en: Pager
id: Pembuat halaman

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Image field
id: Field gambar

en: Asc
id: Urutan turun
