Lightgallery (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Download
ja: ダウンロード

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Page
ja: ページ

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Mode
ja: モード

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Scale
ja: スケール

en: Desc
ja: 降順

en: Loop
ja: ループ

en: Counter
ja: カウンター

en: Position
ja: ポジション

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Installed
ja: インストール済み

en: Apply
ja: 適用

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Drag
ja: ドラッグ

en: Pager
ja: ページャー

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Progress bar
ja: プログレス バー

en: Hash
ja: ハッシュ

en: Asc
ja: 昇順
